Θέσεις εργασίας

Ζητούνται άτομα για στελέχωση του τμήματος «Εξυπηρέτησης Πελατών & Παραγγελιοληψίας» στο Pharm24.gr (Σπάρτη)
Απαραίτητα προσόντα:
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ομαδικό πνεύμα και πελατοκεντρική συμπεριφορά
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office και ευελιξία στη χρήση internet
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Μεθοδικότητα, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας
  • Ικανότητα απόδοσης σε συνθήκες πίεσης, ευελιξία και προσαρμογή σε νέα δεδομένα και νέους τρόπους εργασίας
  • Θα εκτιμηθούν γνώσεις σε καλλυντικά και προϊόντα ομορφιάς ή συμπληρώματα διατροφής

Αρμοδιότητες
  • Στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου - τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.
  • Παραγγελιοληψία μέσω τηλεφώνου και social media
  • Παρακολούθηση πορείας αιτημάτων
  • Επίλυση παραπόνων σε πρώτο χρόνο
  • Data entry

Παρακαλούμε στείλε μας το βιογραφικό σας στο jobs@pharm24.gr

Ζητούνται άτομα για εργασία στην Αποθήκη του Pharm24.gr (Σπάρτη)
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Συνέπεια, ομαδικό πνεύμα και αποτελεσματικότητα σε εργασία υπό πίεση

  • Εκτέλεση παραγγελιών (συλλογή προϊόντων και συσκευασία)
  • Παραλαβή, εισαγωγή και καταγραφή προϊόντων στην αποθήκη
  • Εργασίες για την διατήρηση της υγιεινής του χώρου της αποθήκης

Ζητείται Web Developer (Full Remote) για πλήρη απασχόληση στο Pharm24.gr.
  • Άριστη γνώση και εμπειρία σε PHP
  • Άριστη γνώση HTML5, CSS3
  • Άριστη γνώση Responsive design
  • Άριστη γνώση Web Services, javascript, jQuery, XML, JSON
  • Πολύ καλές γνώσεις βάσεων δεδομένων και ιδιαίτερα MySQL
  • Κριτική σκέψη και ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση

Ζητείται SEO Expert (Full Remote) για πλήρη απασχόληση στο Pharm24.gr.
  • Τουλάχιστον 1 έτος εμπειρία σε άλλη ανάλογη θέση
  • Εμπειρία σε χρήση εργαλείων όπως το SEMrush, Ahrefs και Screaming Frog
  • Βαθιά γνώση των τεχνολογιών SEO, τόσο σε πρακτικό όσο και σε θεωρητικό επίπεδο
  • Μεγάλη εμπειρία στα Google Analytics και Search Console
  • Γνώσεις e-commerce, όπως conversion rate optimization, a/b testing
  • Δυνατότητα συγγραφής ή επεξεργασίας SEO optimized περιεχομένου
  • Μεθοδικότητα, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας με ηγετικές ικανότητες
  • Αναλυτική σκέψη και δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστη γνώση Αγγλικών